Güneş Enerji Santralleri

Solar Enerji Santrali | Enerji | Elektrik

Güneş Enerji Santralleri

Solar Enerji Santrali | Enerji | Elektrik

Güneş Enerji Santralleri

Solar Enerji Santrali | Enerji | Elektrik

Güneş Enerji Santralleri

Solar Enerji Santrali | Enerji | Elektrik

UZMAN MÜHENDİSLİK

ZAMANINDA KURULUM

ÜSTÜN KALİTE

YÜKSEK PERFORMANS

30 YILLIK TECRÜBE

ÖZÇELİK GRUP 1987 den bu yana faaliyetlerini sürdürmekte olup, Özçelik Elektromekanik 2007 yılında Türkiye ve yurt dışında Yenilenebilir Enerji Santralleri Elektromekanik Sistemleri EPC yapımı ve altyapı üstyapı elektrik sistemleri konusunda faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne kadar Türkiye ve yurtdışında bir çok Hidroelektrik santral ve Yenilenebilir Enerji Santrali projesinin Elektromekanik işlerini başarı ile tamamlamıştır. Özçelik Elektromekanik 2014 yılından sonra Türkiye’de gelişen ve büyüyen Güneş Enerjisi yatırımları ile birlikte Güneş Enerji Santralleri EPC (Anahtar Teslim) yapımı üzerine faaliyet göstermeye başlamış olup, 30 Yıllık tecrübesini Güneş Enerji Santralleri projelerine yansıtmış ve taahhüdü altındaki projeleri 30 yılın verdiği tecrübe ve ciddiyet ile gerçekleştirmektedir.

Özçelik Elektromekanik; Yenilenebilir Enerji Sistemlerinin yanı sıra Yüksek Gerilim Enerji Sistemleri, Enerji İletim Hatları, Demiryolu Sinyalizasyon ve Elektrifikasyon işleri, Endüstriyel Tesis Elektrik İşleri ve Üstyapı elektrik işleri üzerine faaliyet göstermekte olan enerji taahhüt firması olup yurt içinde olduğu kadar uluslararası projeler konusunda da tecrübe sahibidir. Özçelik Elektromekanik Şirketi, Ankara Türkiye Merkezli olup, Türkiye nin önde Gelen İnşaat firması olan ÖZÇELİK GRUP bünyesindedir.

PROJE GELİŞTİRME

Özçelik Elektromekanik; Türkiye sınırları içerisinde yer alan Güneş Enerji Santrali yatırım bölgelerini ve yerlerini belirleyerek, müşterileri için yatırım fizibilite raporlarını hazırlar ve Çağrı Mektubu ve Lisans izinleri için ilgili prosedürlerin yürütülmesini sağlar.

EPC (ANAHTAR TESLİM PROJE YAPIMI)

Özçelik Elektromekanik yapımını üstlendiği, Güneş Enerji Santrali Projelerinde; Projelendirme ve Santral Sahası inşaat işleri safhasından, Güneş Enerjisi Santralinin bağlantı noktasına bağlanarak elektrik üretimi safhasına kadar, bütün sorumlulukları kapsam dışı herhangi bir iş bırakmadan üstlenmekte ve yatırımcıya Gerçek EPC Yüklenici olarak hizmet vermektedir.

BAKIM ONARIM

Özçelik Elektromekanik kendi ekibi ile Satış Sonrası Hizmetleri sağlamaktadır.

Yenilenebilir Enerji Projeleri

Yüksek Verimli Çözümler

Uluslararası Tecrübe

Küresel Hizmet Yapısı

BİNA SİSTEMLERİ

ÇATI

SAHA SANTRALİ

TAKİP SİSTEMLERİ