FAIL (the browser should render some flash content, not this).

FİRMA


25 yıldır Türkiye de tamamladığı projelerle ve sürekliliği ile 25 yıldır sağlam duruşunu sürdüren Özçelik İnşaat son yıllarda yenilenebilir enerji sektöründeki gelişmeleri takip ederek bu sektörde inşaatın yanında Elektromekanik Ekipman Temini ve Taahhütü konusunda faaliyet göstermek üzere Özçelik Elektromekanik’i  kurmuştur.

Özçelik Elektromekanik Hidroelektrik Santraller için Turbin ve Generator üreten Çinli ortağı Chongqing Lisong Electromechanical Equipment ile birlikte Hidroelektrik Santral Projeleri için Turbin, Generator ve Elektomekanik ekipman temin etmekte aynı zamanda Turbin Generator ve Elektromekanik ekipmanların montaj, devreye alma gibi servis hizmetlerini de anahtar teslim olarak yerine getirmektedir.

Temsilcisi ve ortağı olduğumuz Çinli Chongqing Lisong Electromechanical Equipment Co. Günümüze kadar 100 ün üzerinde Hidroelektrik santral projesi için Turbin ve Generator üretmiş olup Turbin ve Generator üretimi konusunda uzman bir kuruluştur.

Hidroelektrik Santral projelerinde elektromekanik bölümünün ana ekipmanları olan Turbin ve Generatorler kendi fabrikamızda üretilmektedir. Fabrikamız Çin’in ağır sanayi konusunda önde gelen ve Çin’in yüzölçüm olarak en büyük şehri biri olan Chongqing kentinde olup 40.000 m² alana oturmaktadır.